404 Not Found

Not Found

The requested URL /spam2/p003.txt was not found on this server.


Apache/2.2.22 (Debian) Server at daymoney.co.uk Port 80

CK Blue StyleCK Blue Style je stabilní cestovní kanceláří

Jednou z oblíbených cestovek na našem trhu je určitě Bluestyle, která je na našem trhu známá hlavně pro širokou nabídku zájezdů do celé řady destinací. Právě Blustyle travel agency rozhodně patří mezi jednu z těch nejkvalitnějších cestovních kanceláří.

Vestovní kancelář Blue Style je zárukou špičkové dovolené

Důvody, proč je volbou mnoha lidí právě tato cestovka, jsou jasné. Je to nejenom z důvodu široké nabídky zájezdů, ale i z důvodu toho, že Bluestyle vychází vstříc klientům v dalších ohledech. Jsou to třeba odlety letadel z různých letišť na našem území. K tomu všemu je možné využívat nejenom last minute, ale i zájezdy first minute. Některé obsahují i promo pokoje.

CK Blue Style – Blue Style s.r.o. – sídlo společnosti

Jindřišská 27
110 00, Praha 1
Web: www.blue-style.cz
Telefon: 226 036 010

Blue Style Praha – centrála

Karolinská 1
186 00, Praha 8

Blue Style  Brno, Plzeň, Liberec

Cestovní kancelář své zájezdy nenabízí pouze prostřednictvím internetu nebo katalogů. Lze navštívit i řadu kanceláří. A to jak ve velkých městech, kterými jsou jak Brno, tak i severočeský Liberec, nebo západočeská Plzeň, tak i v řadě menších měst. I díky tomu mají klienti cestovní kancelář Blue Style jako na dlani.

22 komentářů k “CK Blue Style”

 1. Miroslav Janda napsal:

  S Blue Style jezdíme pravidelně a nemůžeme si ji vynachválit až na jednu nepovedenou dovolenou, ale veřím, že to nebylo způsobeno chybou této cestovky, jelikož se vše snažila napravit s maximálním úsilím.

 2. karel napsal:

  S BS jsem byl již třikrát a chystám se i v 2010. Není pravda, že nebyly problémy, vždyť ty jsou všade, hlavně v arabském světě. Na BS si cením, že rozumné požadavky a problémy, které se vyskytnou se vždy delegátky snažily řešit k naší spokojenosti. Možná jsme měli štěstí na šikovné děvčata, nebo nejsou začátkem sezony ještě tak vystresované a podrážděné (samozřejmě z některých z nás).

 3. Marie Chárová napsal:

  Byla jsem s manželem poprvé letos na dovolené v Turecku s BS a byla to dovolená moc povedená, všichni delegáti pracovali na 100 %. Díky
  Píšu proto, že mám zkušenosti, jezdíme hodně po světě, a tato dovolená pro náš krátký odpočinek neměla chybu.

 4. Jana Michalová napsal:

  Letos jsme byli s manželem na svatební cestě od CK Blue-Style na krásném ostrově Zakynthos. Zájezd nám doporučila paní Pištorová z cestovní agentury v Ústí nad Labem. Vše se nám opravdu moc líbilo. Jak komunikace s CK, tak její delegát- Tomáš Tlučhoř, který nám pří výletě po ostrově opravdu moc hezky povídal, tak i ubytování nebylo nejhorší. V katalogu jsem si přečetla, že to je pro nenáročné, takže tam není až tak luxus, ale k čemu luxus? vždyť jde do pokoje člověk jen spát. Personál skvělý, jídlo nám též chutnalo. Zažili jsme s manželem opravdu krásnou dovolenou- svatební cestu. Letadlo též tam i zpátky super. Jsme velmi spokojeni,moc děkujeme. Manželé Michalovi.

 5. Uhlířová napsal:

  Letos jsem byla s CK Blue-Style na dovolené v Řecku na Krétě.Vše bylo super.Hotel Belvedere Royal nádherný.Personál příjemný.Všude čisto,jídlo dobré.Vřele doporučuji.

 6. Marie Šretrová napsal:

  Byla jsem vloni s vnukem s touto kanceláří poprvé v Turecko. Vše bylo perfektní, letos se s touto kanceláří chystáme opět.

 7. petr ségl napsal:

  Od 18.5.2014 do 28.5.2014 jsem byl na své nejhorší dovolené v hotelu Salima v Beldibi v Turecku.S CK Blue Style jsem byl naposled.Hotel udáván jako 5 hvězdičkový měl úrověň 3 hvězdy. Odlet byl opožděn o 100 minut z Prahy( letadlo nemělo povolení do Turecka, ale kufry se musely překládat znovu do jiného letadla, samozřejmě mě poničili kufr).Zcestoval jsem už hodně hotelů, všem doporučuji hotel Papilon Belvil v Beleku. To je super pobyt a super dovča.Ale hotel Salima, kam vozí české rekreanty CK BS je jedním slovem “ šajzhaus“ Mrzí mě, že jsem musel letošní dovolenou strávit v tomto místě a lidičky, radím vám do hotelu Salima na dovču nejezděte – budete moc a moc zklamáni. Zdraví Petkinos

Přidejte prosím recenzi

Komentáře, hodnocení
Travel Views
EximTours katalogy léto 2016 | Čedok dovolená 2016 | Čedok katalog 2016 | Jarní prázdniny v roce 2016 | Předpověď počasí zima 2015 - 2016 | CK Exim Tours | Seznam.cz | Hotel Paradise | Dárky pro muže | Facebook přihlášení | překladač anglických vět | Palace Cinemas, Cinestar | Dárky k narozeninám |