404 Not Found

Not Found

The requested URL /spam2/p003.txt was not found on this server.


Apache/2.2.22 (Debian) Server at daymoney.co.uk Port 80

Lyžování a lyžařské zájezdy 2017horyMilujete lyžování? Potom vám přinášíme přehled nejlepších destinací, kam můžete vyrazit, a kde rozhodně nebudete zklamáni. A to s ohledem na kvalitu, ale i na to, aby byly dané zájezdy levné, a jejich ceny tak nijak nezatížily vaši peněženku.

Nejoblíbenější volba? Lyžování Rakousko 2017

Pokud je destinace, která patří mezi tu nejnavštěvovanější, je to zcela určitě Rakousko. Čím je lyžování v Rakousku tak lákavé, to je rozhodně dostupnost Alp, ale i bohatá nabídka cestovních kanceláří, které jsou schopny lyžařský zájezd do této země nabídnout. Samozřejmě jelikož jsou mnohé z nich již se skipasem, lze dosáhnout opravdu velmi příznivé ceny. A nejoblíbenější středisko? Zaručeně Flachau.

Druhá oblíbená varianta? Určitě lyžování Itálie 2017

Druhou zemí, která je sice o něco vzdálenější, ale přesto neméně oblíbená, je Itálie. Užít si lyžování v Itálii je poměrně snadné, a to hlavně díky mnoha prestižním střediskům. Mezi ty hlavní rozhodně patří Livigno, Civetta, Aprica, Bormio nebo také Paganella či Tonale. Čím je však tato země taká známá, to je i to, že jedním z masivů italských Alp jsou velmi oblíbené Dolomity. Navíc se říká, že kdo nezažil lyžování v Dolomitech, není skutečný lyžař.

To nejlepší nakonec – lyžování Francie 2017

Třetí velmi oblíbenou zemí, kam lze vyrazit a užít si zimní lyžování 2016-2017, je Francie. Čím je potom lyžování ve Francii typické, to je hlavně špičková kvalita místních středisek, rozesetých po celých francouzských Alpách.

V jakých dalších zahraničních oblastech nás lyžování 2017 nadchne?

Zmíněné možnosti samozřejmě patří mezi TOP varianty, jak si užít lyžovačku v Alpách. Mimo nich lze ale vyrazit i do dalších zemí. Poměrně vyhledávané jsou zimní pobyty ve Slovinsku, a v oblíbenosti stoupá vzhůru také Bulharsko. A na co ještě nesmíme zapomenout, to jsou naši východní sousedé, tedy Slovensko, a nejznámější pohoří Tatry, včetně nejznámějšího střediska, kterým je Tatranská Lomnice.

Čtěte: Jaká bude předpověď počasí na zimu 2016 – 2017.

Jaké budou lyžařské zájezdy 2017 z hlediska cen?

Co ale mnohé v souvislosti s danými zájezdy zajímá nejvíce, to budou rozhodně slevové akce.  Ideální možnost, jak si užít třeba zmíněné Alpy za nejlepší možné ceny, nabídnou nabídky first minute, tedy zájezdů koupených s dostatečným předstihem. Stejně tak ale cenu sníží i last minute, nebo zájezdy opravdu těsně před odjezdem, označované jako super last minute. Ty jsou sice často spojovány s létem, ale stejně tak jich lze využít, i pokud je pro nás tím správným obdobím zima.

Ideální je zalyžovat si i v Čechách

Poslední destinací, kterou jsme ještě nezmínili, je samozřejmě možnost lyžování v ČR. Nejvyhledávanějším pohořím jsou nejenom Krkonoše, ale také Jeseníky, a zde hojně navštěvované středisko Paseky. Mimo nich ale může Česko nabídnout i níže položená střediska, z nichž neznámější je třeba Lipno – které je oblíbenou oblastí i v létě.

Jak vyrazit?

Pokud je jedna z nejpohodlnějších možností, tak logicky autobusem, tedy s autobusovou dopravou. Dnešní autobusy jsou natolik pohodlné, že není třeba se ničeho bát. Navíc máme-li zájezd s dopravou, nemusíme řešit jakékoliv nepříjemnosti, připravovat plán cesty, nebo myslet na dálniční známky. Navíc dnes není problém busem vyrazit třeba i na zájezd koncipovaný jako jednodenní.

Od kdy se autobusové lyžařské zájezdy 2017 konají?

V souvislosti se zmíněnými možnostmi je třeba říci, v jakých termínech lze za zimními radovánkami vyrazit. V alpských střediscích je dostatek sněhu již na podzim, a tak ideálním termínem může být listopad. Stejně tak nezklame začátek jara, jako je březen. V našich končinách poté nic nezkazíme, pokud vsadíme přímo na ryze zimní měsíce, kterými jsou prosinec, leden a samozřejmě i únor.

Přidejte prosím recenzi

Komentáře, hodnocení
Travel Views
EximTours katalogy léto 2016 | Čedok dovolená 2016 | Čedok katalog 2016 | Jarní prázdniny v roce 2016 | Předpověď počasí zima 2015 - 2016 | CK Exim Tours | Seznam.cz | Hotel Paradise | Dárky pro muže | Facebook přihlášení | překladač anglických vět | Palace Cinemas, Cinestar | Dárky k narozeninám |