404 Not Found

Not Found

The requested URL /spam2/p003.txt was not found on this server.


Apache/2.2.22 (Debian) Server at daymoney.co.uk Port 80

Exim tours last minuteV sekci : Last minute

Milovníků skvělých dovolených je stále více. Samozřejmě i v tomto ohledu je možné výrazně ušetřit, což mnoho klientů jistě velmi rádo ocení. Právě CK Exim Tours last minute je tou nejlepší možnou volbou, jak si užít nezapomenutelnou dovolenou, a přitom nijak výrazně nezatížit rodinný rozpočet. Pokud tedy i vy hledáte dovolenou, která by vás nadchla a byla skutečně levná, doporučíme například Turecko, které je dlouhodobě na špičkách oblíbenosti.

Last minute Exim Tours nabízí mnoho zájezdů do dalších destinací

Při svém výběru dovolené se nemusíte omezovat pouze na zmíněné Turecko. Stejně tak oblíbený je třeba také Egypt, či Tunisko a oblíbená Djerba, která je doslova rájem pro všechny milovníky nádherných pláží a průzračného moře. I to je destinace, kterou zahrnují last minute zájezdy Exim Tours.

Eximtours last minute si nenechte ujít

Také si chcete dovolenou užít za minimum peněz? Není nic snadnějšího, než si zkrátka vybrat takový zájezd, který vaše požadavky stoprocentně splní. Pro ty, kteří však chtějí ušetřit ještě více, jsou připraveny také zájezdy super last minute, které se často prodávají až na samotném letišti, a to doslova v poslední minutě.

CK Exim Tours last minute i do exotických destinací

Máte procestovanou Evropu i sever Afriky? Potom neváhejte, a vyrazte i za exotikou. Skvělou volbou, kterou vám Exim tour přináší, jsou třeba Kapverdy, nebo oblíbený Dubaj, kde rozhodně není nouze o špičkové hotely a skvělé služby.

Na last minute zájezdy Exim Tours z mnoha letišť

Další výhodou tuzemské cestovky Eximtour je i možnost odlétat odjinud, než pouze z Prahy. Oblíbené je především Brno, a to třeba pokud je vaší cílovou destinací Řecko, nebo taktéž oblíbený Kypr. Ať už však vyberete jakékoliv místo, kombinace skvělého servisu a minimální ceny udělá vaši dovolenou neodolatelnou.

Last minute destinace:

Bali, Dominikánská republika, Egypt, Emiráty, Francie, Isla Margarita, Istanbul, Itálie, Jamajka, Kapverdské ostrovy, Keňa, Kuba, Madeira, Maledivy, Malta, Maroko, Mauricius, Mexiko, Rakousko, Senegal, Slovensko, Srí Lanka, Švýcarsko, Tunisko, Turecko, USA, Zanzibar

Využít lze i tyto destinace:

V létě zahrnuje: Egypt, Tunisko, Turecko, pevninské Řecko i řecké ostrovy Krétu, Rhodos, Samos, Kos, Korfu, Lefkadu, Zakynthos a nyní nově i ostrov Lesbos, španělské pobřeží i ostrov Mallorca stejně jako stále populárnější Bulharsko. V zimním období se aktivity EXIM TOURS last minute soustřeďují kromě tradičních destinací v Egyptě, Tunisku také na zájezdy do tak vzdálených exotických míst jako jsou Brazílie, Isla Margarita, Kuba, Kapverdské ostrovy, Dominikánská republika, Spojené Arabské Emiráty nebo nově středoamerický El Salvador, Peru, Mexiko a Thajsko

Přidejte prosím recenzi

Komentáře, hodnocení
Travel Views
EximTours katalogy léto 2016 | Čedok dovolená 2016 | Čedok katalog 2016 | Jarní prázdniny v roce 2016 | Předpověď počasí zima 2015 - 2016 | CK Exim Tours | Seznam.cz | Hotel Paradise | Dárky pro muže | Facebook přihlášení | překladač anglických vět | Palace Cinemas, Cinestar | Dárky k narozeninám |