404 Not Found

Not Found

The requested URL /spam2/p003.txt was not found on this server.


Apache/2.2.22 (Debian) Server at daymoney.co.uk Port 80

CK Invia dovolená 2020V sekci : Invia, Katalogy

Invia je na našem trhu velmi známou cestovní agenturou, která patří mezi největší, které u nás figurují. I díky tomu se jako zájemci o dovolenou můžeme těšit z bohaté nabídky zájezdů, které nám Invie může nabízet. Její velkou výhodou je především to, že nabídne zájezdy od většiny kvalitních a prověřených cestovních kanceláří. To je výhoda jak spojená s výběrem, tak i tím, že levná dovolená Invia je velmi dobře dosažitelná.

CK Invia 2017 dovolená

Co nabídne CK Invia 2020?

Samozřejmě i rok 2017 je z hlediska bohaté nabídky zájezdů jistotou. Najít je lze velmi jednoduše, na webu www.invia.cz. Ten je ideálním výchozím bodem pro toho, kdo hledá dovolenou. Samozřejmostí je možnost jednoduše si vyhledat konkrétní destinace, stejně jako termíny, formy stravování, nebo také typ konkrétní dopravy.

Zájezdy nabídne také katalog Invia 2020

Nejsou to jenom internetové stránky, kde můžeme zájezdy najít. Tato cestovní kancelář nabídne také katalog, kde si můžeme pohodlně vybrat ze skutečně bohaté nabídky. Pokud se zaměříme na jedny z nejvyhledávanějších lokalit, tak z hlediska zemí dominuje Turecko, Tunis, stejně jako třeba Jamajka, ale i vyhlášená exotická destinace Kuba.

Víte, co jsou to zájezdy first minut 2020?

Invia léto 2020 slibuje i oblíbené stálice

Jaké to jsou? Třeba Itálie a středisko Caorle, stejně jako to může být i Řecko a vyhlášený ostrov Kréta. Pokud hledáte dovolenou u moře, jsou to místa, kde zaručeně nebudete zklamáni. Samozřejmě to nejsou jediné možnosti, které tato agentura nabídne. Podívejte se na seznam všech destinací, kam nás nejenom v létě roku 2020 tato CA vezme. Jsou to:

Alžírsko, Angola, Benin, Botswana, Burkina Faso, Burundi, Čad, Džibutsko, Egypt, Eritrea, Etiopie, Gabon, Gambie, Ghana, Guinea, Guinea-Bissau, Jihoafrická republika, Kamerun, Kapverdské ostrovy, Keňa, Komory,  Kongo, Lesotho, Libérie, Libye, Madagaskar, Malawi, Mali, Maroko, Mauretánie, Mauricius, Mayotte, Mosambik, Namibie, Niger, Nigérie, Papua Nová Guinea, Pobřeží Slonoviny, Réunion, Rodrigues, Rovníková Guinea, Rwanda,  Senegal, Seychely, Sierra Leone, Somálsko, Středoafrická Republika, Súdán, Svatý Tomáš a Princův ostrov, Svazijsko, Šalamounovy ostrovy, Tanzánie, Togo, Tunisko, Tuvalu, Uganda, Zair, Zambia, Zanzibar, Západní Sahara, Zimbabwe,  Austrálie, Cookovy ostrovy, Fidži, Francouzská Polynésie, Kiribati, Marshallovy ostrovy,  Mikronésie, Nauru, Nová Kaledonie, Nový Zéland, Palau, Samoa,  Tonga, Vanuatu, Východní Timor, Wallis a Futuna,  Anguilla, Grónsko,  Kanada, USA,  Albánie, Andorra, Belgie, Bělorusko, Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Černá Hora, Česká republika, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Chorvatsko, Irsko, Island, Itálie,  Kanárské ostrovy, Kosovo, Kypr, Lichtenštejnsko, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Madeira, Makedonie, Malta, Moldavsko, Monako, Německo, Nizozemí, Norsko,  Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rumunsko, Rusko, Řecko, San Marino, Slovensko, Slovinsko, Srbsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Ukrajina, Vatikán, Velká Británie,  Antigua a Barbuda, Aruba, Bahamy, Barbados, Belize, Bonaire, Britské Panenské ostrovy, Curacao, Dominika, Dominikánská republika, El Salvador,  Grenada, Guadeloupe, Guatemala, Haiti, Honduras, Jamajka, Kajmanské ostrovy, Kostarika, Kuba, Martinik, Mexiko,  Nikaragua, Panama, Portoriko, Roatan, Svatá Lucie, Svatý Kryštof a Nevis, Sv. Bartoloměj, Sv. Martin, Sv. Vincent a Grenadiny, Trinidad a Tobago, Turks a Caicos,  Abcházie, Afghánistán, Arménie, Ázerbájdžán, Bahrajn, Bali, Bangladéš, Bhútán, Brunej, Čína, Filipíny, Gruzie, Hongkong, Indie, Indonésie, Irák, Irán,  Izrael, Japonsko, Jemen, Jižní Korea, Jordánsko, Kambodža, Katar, Kazachstán, Kuvajt, Kyrgyzstán, Laos, Libanon, Macao, Malajsie, Maledivy, Mongolsko, Myanmar (Barma),  Nepál, Omán, Pakistán, Saúdská Arábie, Severní Korea, Singapur, Spojené arabské emiráty, Srí Lanka, Sýrie, Tadžikistan, Thajsko, Tchaj-wan, Tibet, Turecko, Turkmenistán, Uzbekistán, Vietnam,  Argentina, Bolívie, Brazílie, Ekvádor, Francouzská Guyana,  Guyana, Chile, Kolumbie, Paraguay, Peru,  Surinam, Uruguay, Venezuela

Přesvědčte se, že Invia dovolená 2020 je za skvělou cenu

Na co také nezapomínejte, to jsou i levné ceny. Nejenom díky tomu, že vybíráte z mnoha cestovních kanceláří. Samozřejmostí jsou po celou sezonu také vyhledávané last minute, nebo first minute zájezdy. Tedy ty, které jsou spojeny s koupí na poslední chvíli, nebo naopak s jistotou koupě s předstihem. A na takový zájezd lze získat slevu i několik desítek procent.

Invia pro seniory Kapverdské ostrovy jsou ukázkou, že lze hledat i zájezdy specifické

Už výše uvedená množnost zájezdu je dokonalou ukázkou toho, že lze s touto cestovkou vyrazit i na zájezdy skutečně specifický. Lze vyhledávat třeba klidná místa s možností slev pro starší generace, stejně jako se lze zaměřit i na výběr lokalit pro rodiny s dětmi, nebo naopak pro mladou klientelu. A to vše nejenom v rámci Evropy, Asie nebo Afriky, ale i exotických lokalit.

Přidejte prosím recenzi

Komentáře, hodnocení
Travel Views
EximTours katalogy léto 2016 | Čedok dovolená 2016 | Čedok katalog 2016 | Jarní prázdniny v roce 2016 | Předpověď počasí zima 2015 - 2016 | CK Exim Tours | Seznam.cz | Hotel Paradise | Dárky pro muže | Facebook přihlášení | překladač anglických vět | Palace Cinemas, Cinestar | Dárky k narozeninám |