404 Not Found

Not Found

The requested URL /spam2/p003.txt was not found on this server.


Apache/2.2.22 (Debian) Server at daymoney.co.uk Port 80

CK FedeCK fede nabízí nejenom pobytové, ale i poznávací zájezdy

Ať už je vaším cílem poznávání nových míst, nebo odpočinek na pláži, recenze této cestovní kanceláře říkají, že je určitě dobrou volbou, a to především pokud jsou vaším cílem oblíbené destinace v Evropě. A to jak pro letní, tak i zimní dovolenou.

Cestovní kancelář fede je specialistou na oblast Itálie a Chorvastka

Ačkoliv nabízí tato cestovní kancelář zájezdy i do řady jiných destinací, jejichž kompletní seznam najdete na webu www.fede.cz, těmi nejoblíbenějšími jsou zájezdy do Itálie a Chorvastka, kam se klienti agentury vydávají nejčastěji na pobytové zájezdy.

CK Fede – kontakt

Jeruzalémská 3
110 00 Praha 1
tel.: +420 224 142 340, +420 224 142 350, +420 224 142 356,
fax: +420 224 142 341

2 komentářů k “CK Fede”

 1. Ondřej napsal:

  Letos jsme byli s CK Fede poprvé a naposled. Arogantní delegát v místě neřešící problémy, CK také odmítá řešit problémy při dovolené a odkládá až na dobu po návratu. Při reklamaci si CK vymýšlí lži místo toho, aby přiznala nízkou kvalitu ubytování. Snaha očerňovat zákazníky v rámci reklamačního řízení je jen doplňkem ubohé kvality poskytovaných služeb a neskutečné arogance.

 2. Jiří Kohout napsal:

  S CK Fede jsme byli v hotelu San Carlo,Livigno, Itálie 17-21.1.2015 (odjezd 16.1.večer, příjezd 22.1. ráno), v den příjezdu napadlo asi 60 cm sněhu, takže celková pokrývka asi 2 m nahoře a l m dole. Do večera byly silnice i tratě u- pravené. V Livigno jsou tři lyžařské oblasti, největší je Carosello 3000, občasně spojená s Costaccia (nejnovější), obě převážně jižní svahy a Mottolino (převážně severní svahy a tudíž tratě jsou většinou v lepší kondici, což je příjemné hlavně pro černé sjezdovky). Z Mottolina na Carosello i na Costaccia jezdí ski bus, intervaly asi 20 minut. Svahy vhodné pro free ride, vše dobře upravené, široké a dobře značené, t.j. bezpečné. Jen málo lyžařůs razancí nad své poměry, četníky na lyžích vidět nebylo. Pro difusní světlo je třeba dobré brýle.Na chatě Camanel je výborné celé kuře, obří dressing vše za 8 Euro. Některé mimořádně kvalitní sýry z místních surovin a místní výroba (Latteria Livigno – Stravecchio za poloviční cenu oproti českým speciálkám. Kosmetika levnější jen tak o 30 %
  oproti čs. net sales.

  K přibližovací sedačce oblasti Mottolino je to od hotelu do 100 m chůze a dalších 100 m z kopce. Stanice skibusu H. Intermonti S. Carlo je od hotelu do 100 m chůze.Při příjezdu ráno nabízí pkrůvodkyně bez doplatku ubytování okamžitě, pokoje jsou ovšem ve svahu a bez balkonu či výhledu, takže je možná lepší počkat a nastěhovat se až po ježdění odpoledne,pak je k dispozici balkon a většinou i krásný výhled na Livigno v údolí. Převlékárna a úschova zavazadel je k dispozici zdarma. Vytápěné skříňky v lyžárně (pro dvě osoby) jsou také zdarma, jen je třeba 10 Euro deposit na klíč (za rohem ve ski servisu). 5 Euro deposit na skipas se platí průvodkyni. Parkoviště je dosti prostorné, je však nekryté a ti, co odjížděli po vydatném sněžení, měli (řešitelné) problémy.
  Ubytování a stravování v hotelu San Carlo odpovídá třem hvězdám staršího typu horského hotelu. Pokoje jsou asi 12 m2, sprcha, toaleta, umyvadlo a skorobidet, ručníky denně měněny nebyly, denní úklid avšak bez jiného room service. Strava odpovídající a množstevně více nežli dostatečná (San Carlo je velký hotel), tzv. italská formule – t.j. předkrm formou studeného bufetu (většinou levnější položky) těstoviny a hlavní jídlo (pestré dvě menu) servírované – porce spíše menší, desert nebo možnost levnějšího sýru. Voda 2 Euro, vina celkem kvalitní (ročník, procento, odrůda, denominace a pod.) avšak dosti drahá (30-70 Euro za lahev). Sauna a bazén (asi 20 m a běžné úrovně) zdarma, plavací čepice a plavky (ne šortky) podmínkou.

  Zkusili jsme dopravu busem (abychom se nemuseli starat o auto), kvalita služeb dopravce vcelku přijatelná, WC v busu zavřeno z důvodů zamrzání a to je u Mrcedesu podivné, přestávku postačující, řidič skutečný profík. Sbíračka náročná nejen pro řidiče, lůžková úprava vhodná do 30 cestujících,
  doba jízdy asi 12 hodin. Velmi důkladná celní prohlídka na hranici se Švýcarskem při cestě zpět (alkohol je v Livigno levný, 0,7 l destilátu čistě z ovoce – eau-de-vie – za třetinu ceny v Česku).

  Na tabuli za hotelovou recepcí, kde informovaly své klienty jiné cestovky, taková (alespoň základní, předtištěná, jednostránková) informace CK FEDE chyběla. Ani poslední den tak nebylo možné (byť i s minimálním předstihem)) zjistit předpokládaný odjezd, místo a čas přistavení busu k naložení zavazadel, rezervace sedadel a pod., natož abychom se dověděli něco z dalších užitečných info, uvedených namátkou výše. Delegátka se, bohužel, věnovala spíše své rodině, pro níž, m.j., rezervovala pro každého člena zvlášť samostatnou (rozšířenou) řadu prvních sedadel na cestě tam i zpět, zatímco i o generace starší zákazníci CK FEDE se vždy po mnoho hodin tísnili po dvou v jedné řadě, což byl problém pro větší postavy, zejména po celodenním ježdění. Poslední řadu k sezení doporučit nelze, je sevřená z obou stran lůžkovou úpravou. Všude se lze domluvit anglicky nebo německy, chování hotelového personálu k hostům bylo příkladné, příjemně italsky uvolněné, avšak korektní a jasné,kdo je platící zákazník.
  JK

Přidejte prosím recenzi

Komentáře, hodnocení
Travel Views
EximTours katalogy léto 2016 | Čedok dovolená 2016 | Čedok katalog 2016 | Jarní prázdniny v roce 2016 | Předpověď počasí zima 2015 - 2016 | CK Exim Tours | Seznam.cz | Hotel Paradise | Dárky pro muže | Facebook přihlášení | překladač anglických vět | Palace Cinemas, Cinestar | Dárky k narozeninám |